Forum marysiaiprzyjacolki.forumoteka.pl Strona Główna marysiaiprzyjacolki.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Powitanie & polecane elewacje w poznaniu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum marysiaiprzyjacolki.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madziapolska130



Dołączył: 13 Sie 2015
Posty: 4

PostWysłany: Czw Sie 13, 2015 8:34 am    Temat postu: Powitanie & polecane elewacje w poznaniu Odpowiedz z cytatem

witam!
Czy to forum zyje? Mam wrazenie ze srednio z mojej strony mogę polecić elewacje domów i nie tylko w firmie Projektoria.com.pl. Znajomy robił u nich elewacje i jest bardzo zadowolony. Podobnie jest z transportem wewnętrznym - w tym miejscu. W tym wypadku jednak do liderów należy HKSProjekt.com.pl

zobacz: zobacz tez o projektorii


Ostatnio zmieniony przez madziapolska130 dnia Sro Sie 16, 2017 5:59 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olamala



Dołączył: 26 Sie 2015
Posty: 3

PostWysłany: Sro Cze 15, 2016 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawe te elewacje.
_________________
Home and Tattoo
Budowa? i szpachlowanie: http://tgbudownictwo.pl/ i miasto Poznań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum marysiaiprzyjacolki.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum